ALL në USD - Lek Shqiptar në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Lek Shqiptar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Lek Shqiptar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Lek Shqiptar to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 12:39
1 ALL (Lek)
=
0,00941 USD ($)
1 ALL = 0,009409 USD
106,282011 ALL = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Lek Shqiptar në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Lek Shqiptar kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01

Konvertimi ALL në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore ALL dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 ALL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYALL
USD11.161821.270180.745290.009470.00941
EUR0.8607211.093260.641480.008150.00810
GBP0.787290.9146910.586760.007450.00741
CAD1.341761.558891.7042810.012710.01262
JPY105.60597122.69564134.1385978.7070510.99352
ALL106.29529123.49650135.0141579.220791.006531

Vendet që paguajnë me Lek Shqiptar (ALL)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga ALL to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Lek Shqiptar është monedha në Albania. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për ALL është Lek. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Lek Shqiptar u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. ALL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Lek Shqiptar në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.