AOA në BRL - Shqipëria e parë në Real Brazilian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shqipëria e parë to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Real Brazilian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 30.03.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shqipëria e parë monedhën e parazgjedhur. Kliko në Real Brazilian ose Real Brazilian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shqipëria e parë to Real Brazilian kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 30.03.2020 04:52
1 AOA (Kz)
=
0,00951 BRL (R$)
1 AOA = 0,009505 BRL
105,202362 AOA = 1 BRL

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shqipëria e parë në Real Brazilian?

Shqipëria e parë kurs në Real Brazilian = 0,01

Konvertimi AOA në Real Brazilian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore AOA dhe monedhën e synuar Real Brazilian me një shumë 1 AOA. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAOABRL
USD11.116851.245500.713090.009270.001860.19606
EUR0.8953811.115190.638480.008300.001670.17555
GBP0.802890.8967110.572530.007440.001500.15741
CAD1.402351.566221.7466310.012990.002610.27494
JPY107.91504120.52496134.4082576.9530010.2010821.15772
AOA536.68040599.39177668.43578382.700754.973181105.22105
BRL5.100505.696506.352683.637110.047260.009501

Vendet që paguajnë me Shqipëria e parë (AOA)

Vendet që paguajnë me Real Brazilian (BRL)

nga AOA to BRL kalkulator i kursit të këmbimit

Shqipëria e parë është monedha në Angolë. Real Brazilian është monedha në Brazil. Simbol për AOA është Kz. Simbol për BRL është R$. Kursit të këmbimit për Shqipëria e parë u ndryshua së fundmi në März 30, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Real Brazilian është përditësuar të fundit në März 30, 2020. AOA faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BRL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shqipëria e parë në Real Brazilian = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.