AOA në JPY - Shqipëria e parë në Jen japonez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shqipëria e parë to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jen japonez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 03.04.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shqipëria e parë monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jen japonez ose Jen japonez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shqipëria e parë to Jen japonez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 03.04.2020 21:34
1 AOA (Kz)
=
0,20107 JPY (¥)
1 AOA = 0,201072 JPY
4,973343 AOA = 1 JPY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shqipëria e parë në Jen japonez?

Shqipëria e parë kurs në Jen japonez = 0,20

Konvertimi AOA në Jen japonez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore AOA dhe monedhën e synuar Jen japonez me një shumë 1 AOA. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAOA
USD11.079091.224710.707670.009230.00185
EUR0.9267111.134940.655800.008550.00171
GBP0.816520.8811010.577830.007530.00151
CAD1.413091.524851.7306310.013040.00261
JPY108.38850116.96117132.7444676.7031810.20017
AOA541.47895584.30563663.15455383.187874.995721

Vendet që paguajnë me Shqipëria e parë (AOA)

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

nga AOA to JPY kalkulator i kursit të këmbimit

Shqipëria e parë është monedha në Angolë. Jen japonez është monedha në Japoni. Simbol për AOA është Kz. Simbol për JPY është ¥. Kursit të këmbimit për Shqipëria e parë u ndryshua së fundmi në April 04, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Jen japonez është përditësuar të fundit në April 04, 2020. AOA faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shqipëria e parë në Jen japonez = 0,20.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.