AOA në NZD - Shqipëria e parë në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shqipëria e parë to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 30.03.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shqipëria e parë monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shqipëria e parë to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 30.03.2020 06:43
1 AOA (Kz)
=
0,00309 NZD ($)
1 AOA = 0,003086 NZD
324,070323 AOA = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shqipëria e parë në Dollar Zelanda e Re?

Shqipëria e parë kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,00

Konvertimi AOA në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore AOA dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1 AOA. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAOANZD
USD11.116851.245500.713090.009270.001860.60400
EUR0.8953811.115190.638480.008300.001670.54081
GBP0.802890.8967110.572530.007440.001500.48495
CAD1.402351.566221.7466310.012990.002610.84702
JPY107.91504120.52496134.4082576.9530010.2010865.18065
AOA536.68040599.39177668.43578382.700754.973181324.15479
NZD1.655631.849092.062091.180610.015340.003081

Vendet që paguajnë me Shqipëria e parë (AOA)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga AOA to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Shqipëria e parë është monedha në Angolë. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për AOA është Kz. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Shqipëria e parë u ndryshua së fundmi në März 30, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në März 30, 2020. AOA faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shqipëria e parë në Dollar Zelanda e Re = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.