25000 AOA në SGD - Shqipëria e parë në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shqipëria e parë to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 05.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shqipëria e parë monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shqipëria e parë to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 05.07.2020 12:14
25000 AOA (Kz)
=
61,00325 SGD ($)
1 AOA = 0,002440 SGD
409,814231 AOA = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shqipëria e parë në Dollar Singapori?

Shqipëria e parë kurs në Dollar Singapori = 0,00

Konvertimi AOA në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore AOA dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 25000 AOA. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAOASGD
USD11.124501.248390.736520.009300.001710.71682
EUR0.8892811.110180.654970.008270.001520.63745
GBP0.801030.9007610.589970.007450.001370.57419
CAD1.357751.526781.6950010.012630.002320.97326
JPY107.51850120.90457134.2254879.1890310.1840077.07116
AOA584.35040657.10212729.49968430.383035.434881418.87266
SGD1.395061.568741.741581.027480.012980.002391

Vendet që paguajnë me Shqipëria e parë (AOA)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga AOA to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Shqipëria e parë është monedha në Angolë. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për AOA është Kz. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Shqipëria e parë u ndryshua së fundmi në Juli 05, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Juli 05, 2020. AOA faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shqipëria e parë në Dollar Singapori = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.