ARS në USD - Pesha argjentinase në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Pesha argjentinase to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Pesha argjentinase monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Pesha argjentinase to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 14:34
1 ARS ($)
=
0,01321 USD ($)
1 ARS = 0,013208 USD
75,710543 ARS = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Pesha argjentinase në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Pesha argjentinase kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01

Konvertimi ARS në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore ARS dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 ARS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYARS
USD11.161821.270180.745290.009470.01320
EUR0.8607211.093260.641480.008150.01136
GBP0.787290.9146910.586760.007450.01039
CAD1.341761.558891.7042810.012710.01771
JPY105.60597122.69564134.1385978.7070511.39363
ARS75.7776088.0402996.2511956.476270.717551

Vendet që paguajnë me Pesha argjentinase (ARS)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga ARS to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Pesha argjentinase është monedha në Argjentinë. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për ARS është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Pesha argjentinase u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. ARS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Pesha argjentinase në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.