BWP në CHF - Botsvanë Pula në Franc zviceran konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Botsvanë Pula to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc zviceran. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 24.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Botsvanë Pula monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc zviceran ose Franc zviceran për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Botsvanë Pula to Franc zviceran kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 24.09.2020 11:52
1 BWP (P)
=
0,08075 CHF (CHF)
1 BWP = 0,080746 CHF
12,384576 BWP = 1 CHF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Botsvanë Pula në Franc zviceran?

Botsvanë Pula kurs në Franc zviceran = 0,08

Konvertimi BWP në Franc zviceran

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BWP dhe monedhën e synuar Franc zviceran me një shumë 1 BWP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBWPCHF
USD11.168441.276800.749250.009490.086201.08400
EUR0.8558511.092740.641240.008120.073770.92774
GBP0.783210.9151310.586820.007430.067510.84900
CAD1.334671.559481.7041010.012670.115051.44679
JPY105.34950123.09414134.5099078.9329919.08120114.19938
BWP11.6008313.5548314.811908.691910.11012112.57536
CHF0.922511.077891.177850.691190.008760.079521

Vendet që paguajnë me Botsvanë Pula (BWP)

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

nga BWP to CHF kalkulator i kursit të këmbimit

Botsvanë Pula është monedha në Botsvanë. Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Simbol për BWP është P. Simbol për CHF është CHF. Kursit të këmbimit për Botsvanë Pula u ndryshua së fundmi në September 24, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc zviceran është përditësuar të fundit në September 24, 2020. BWP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Botsvanë Pula në Franc zviceran = 0,08.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.