BWP në INR - Botsvanë Pula në Rupia indiane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Botsvanë Pula to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rupia indiane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.10.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Botsvanë Pula monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rupia indiane ose Rupia indiane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Botsvanë Pula to Rupia indiane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.10.2020 13:03
1 BWP (P)
=
6,46687 INR (₹)
1 BWP = 6,466870 INR
0,154634 BWP = 1 INR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Botsvanë Pula në Rupia indiane?

Botsvanë Pula kurs në Rupia indiane = 6,47

Konvertimi BWP në Rupia indiane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BWP dhe monedhën e synuar Rupia indiane me një shumë 1 BWP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBWPINR
USD11.186251.304550.761790.009550.087990.01354
EUR0.8429911.099730.642180.008050.074180.01142
GBP0.766550.9093210.583950.007320.067450.01038
CAD1.312701.557191.7124910.012530.115510.01778
JPY104.75850124.26972136.6626879.8036019.217791.41884
BWP11.3648213.4815114.825978.657560.1084910.15392
INR73.8341587.5857296.3203256.245850.704806.496731

Vendet që paguajnë me Botsvanë Pula (BWP)

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

nga BWP to INR kalkulator i kursit të këmbimit

Botsvanë Pula është monedha në Botsvanë. Rupia indiane është monedha në Indi. Simbol për BWP është P. Simbol për INR është ₹. Kursit të këmbimit për Botsvanë Pula u ndryshua së fundmi në Oktober 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Rupia indiane është përditësuar të fundit në Oktober 26, 2020. BWP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Botsvanë Pula në Rupia indiane = 6,47.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.