1 BWP në INR - Botsvanë Pula në Rupia indiane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Botsvanë Pula to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rupia indiane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 01.12.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Botsvanë Pula monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rupia indiane ose Rupia indiane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Botsvanë Pula to Rupia indiane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 01.12.2021 12:41
1 BWP (P)
=
6,37340 INR (₹)
1 BWP = 6,373398 INR
0,156902 BWP = 1 INR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Botsvanë Pula në Rupia indiane?

Botsvanë Pula kurs në Rupia indiane = 6,37

Konvertimi BWP në Rupia indiane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BWP dhe monedhën e synuar Rupia indiane me një shumë 1 BWP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBWPINR
USD11.134461.331070.784040.008820.084890.01334
EUR0.8814811.173310.691110.007770.074830.01176
GBP0.751280.8522910.589030.006630.063780.01003
CAD1.275451.446941.6977110.011250.108270.01702
JPY113.39550128.64290150.9374088.9066119.626251.51315
BWP11.7798213.3637615.679779.235850.1038810.15719
INR74.9400585.0166599.7504958.756000.660876.361731

Vendet që paguajnë me Botsvanë Pula (BWP)

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

Convert Botsvanë Pula to other Popular World Currencies


nga BWP to INR kalkulator i kursit të këmbimit

Botsvanë Pula është monedha në Botsvanë. Rupia indiane është monedha në Indi. Simbol për BWP është P. Simbol për INR është ₹. Kursit të këmbimit për Botsvanë Pula u ndryshua së fundmi në Dezember 01, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Rupia indiane është përditësuar të fundit në Dezember 01, 2021. BWP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Botsvanë Pula në Rupia indiane = 6,37.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.