BWP në JPY - Botsvanë Pula në Jen japonez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Botsvanë Pula to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jen japonez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 19.01.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Botsvanë Pula monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jen japonez ose Jen japonez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Botsvanë Pula to Jen japonez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 19.01.2020 14:13
1 BWP (P)
=
10,26910 JPY (¥)
1 BWP = 10,269100 JPY
0,097380 BWP = 1 JPY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Botsvanë Pula në Jen japonez?

Botsvanë Pula kurs në Jen japonez = 10,27

Konvertimi BWP në Jen japonez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BWP dhe monedhën e synuar Jen japonez me një shumë 1 BWP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBWP
USD11.109081.301550.765280.009080.09315
EUR0.9016511.173540.690020.008190.08399
GBP0.768320.8521210.587980.006980.07157
CAD1.306711.449241.7007410.011860.12172
JPY110.13404122.14749143.3449084.28378110.25922
BWP10.7351311.9061213.972308.215420.097471

Vendet që paguajnë me Botsvanë Pula (BWP)

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

nga BWP to JPY kalkulator i kursit të këmbimit

Botsvanë Pula është monedha në Botsvanë. Jen japonez është monedha në Japoni. Simbol për BWP është P. Simbol për JPY është ¥. Kursit të këmbimit për Botsvanë Pula u ndryshua së fundmi në Januar 19, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Jen japonez është përditësuar të fundit në Januar 19, 2020. BWP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Botsvanë Pula në Jen japonez = 10,27.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.