500 BWP në RUB - Botsvanë Pula në Rubla ruse konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Botsvanë Pula to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rubla ruse. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.04.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Botsvanë Pula monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rubla ruse ose Rubla ruse për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Botsvanë Pula to Rubla ruse kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.04.2020 22:55
500 BWP (P)
=
3.225,68000 RUB (₽)
1 BWP = 6,451360 RUB
0,155006 BWP = 1 RUB

Cila është kursi aktual i këmbimit për Botsvanë Pula në Rubla ruse?

Botsvanë Pula kurs në Rubla ruse = 6,45

Konvertimi BWP në Rubla ruse

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BWP dhe monedhën e synuar Rubla ruse me një shumë 500 BWP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBWPRUB
USD11.084951.237380.706890.009260.082390.01291
EUR0.9217011.140500.651540.008540.075930.01189
GBP0.808160.8768110.571280.007490.066580.01043
CAD1.414651.534831.7504710.013110.116550.01826
JPY107.93350117.10264133.5552876.2969118.892161.39290
BWP12.1380513.1691915.019448.580240.1124610.15664
RUB77.4881084.0708595.8826054.775420.717926.383901

Vendet që paguajnë me Botsvanë Pula (BWP)

Vendet që paguajnë me Rubla ruse (RUB)

nga BWP to RUB kalkulator i kursit të këmbimit

Botsvanë Pula është monedha në Botsvanë. Rubla ruse është monedha në Rusi. Simbol për BWP është P. Simbol për RUB është ₽. Kursit të këmbimit për Botsvanë Pula u ndryshua së fundmi në April 03, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Rubla ruse është përditësuar të fundit në April 03, 2020. BWP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. RUB faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Botsvanë Pula në Rubla ruse = 6,45.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.