BWP në USD - Botsvanë Pula në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Botsvanë Pula to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 19.11.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Botsvanë Pula monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Botsvanë Pula to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 19.11.2019 18:33
1 BWP (P)
=
0,09198 USD ($)
1 BWP = 0,091978 USD
10,872189 BWP = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Botsvanë Pula në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Botsvanë Pula kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,09

Konvertimi BWP në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BWP dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 BWP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBWP
USD11.108431.296470.756640.009210.09189
EUR0.9021811.169640.682620.008310.08290
GBP0.771330.8549610.583610.007110.07088
CAD1.321641.464941.7134610.012180.12145
JPY108.53150120.29983140.7078882.1191219.97343
BWP10.8820712.0620314.108288.233790.100271

Vendet që paguajnë me Botsvanë Pula (BWP)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga BWP to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Botsvanë Pula është monedha në Botsvanë. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për BWP është P. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Botsvanë Pula u ndryshua së fundmi në November 19, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në November 19, 2019. BWP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Botsvanë Pula në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,09.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.