10 BYN në EUR - Rubla e Re Belarusian në euro konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rubla e Re Belarusian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga euro. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 14.08.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rubla e Re Belarusian monedhën e parazgjedhur. Kliko në euro ose euro për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rubla e Re Belarusian to euro kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 14.08.2020 04:12
10 BYN (Br)
=
3,45297 EUR (€)
1 BYN = 0,345297 EUR
2,896058 BYN = 1 EUR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rubla e Re Belarusian në euro?

Rubla e Re Belarusian kurs në euro = 0,35

Konvertimi BYN në euro

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BYN dhe monedhën e synuar euro me një shumë 10 BYN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBYN
USD11.182151.308470.756700.009360.40663
EUR0.8459211.106860.640100.007910.34397
GBP0.764250.9034610.578300.007150.31077
CAD1.321541.562251.7291910.012370.53737
JPY106.87599126.34336139.8442880.87262143.45874
BYN2.459252.907203.217861.860910.023011

Vendet që paguajnë me Rubla e Re Belarusian (BYN)

Vendet që paguajnë me euro (EUR)

nga BYN to EUR kalkulator i kursit të këmbimit

Rubla e Re Belarusian është monedha në Bjellorusi. euro është monedha në Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Estoni, Finlandë, Francë, Gjermani, Greqi, Irlandë, Itali, Kosovë, Letoni, Lituani, Luksemburg, Maltë, Monaco, Mali i Zi, Holandë, Portugali, San Marino, Slovakia, Sllovenia, Spanjë, Qyteti i Vatikanit. Simbol për BYN është Br. Simbol për EUR është €. Kursit të këmbimit për Rubla e Re Belarusian u ndryshua së fundmi në August 14, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për euro është përditësuar të fundit në August 14, 2020. BYN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. EUR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rubla e Re Belarusian në euro = 0,35.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.