50 CNY në OMR - Kineze juan në Oman Rial konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Kineze juan to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Oman Rial. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 05.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Kineze juan monedhën e parazgjedhur. Kliko në Oman Rial ose Oman Rial për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Kineze juan to Oman Rial kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 05.07.2020 22:38
50 CNY (¥)
=
2,73896 OMR (﷼)
1 CNY = 0,054779 OMR
18,255104 CNY = 1 OMR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Kineze juan në Oman Rial?

Kineze juan kurs në Oman Rial = 0,05

Konvertimi CNY në Oman Rial

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CNY dhe monedhën e synuar Oman Rial me një shumë 50 CNY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYOMR
USD11.124501.248390.736520.009300.141512.59721
EUR0.8892811.110180.654970.008270.125852.30965
GBP0.801030.9007610.589970.007450.113362.08044
CAD1.357751.526781.6950010.012630.192143.52634
JPY107.51850120.90457134.2254879.18903115.21545279.24781
CNY7.066407.946178.821665.204510.06572118.35291
OMR0.385030.432970.480670.283580.003580.054491

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

nga CNY to OMR kalkulator i kursit të këmbimit

Kineze juan është monedha në Kinë. Oman Rial është monedha në Oman. Simbol për CNY është ¥. Simbol për OMR është ﷼. Kursit të këmbimit për Kineze juan u ndryshua së fundmi në Juli 06, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Oman Rial është përditësuar të fundit në Juli 06, 2020. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Kineze juan në Oman Rial = 0,05.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.