DJF në HKD - Franc Djibutian në Hong Kong Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc Djibutian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Hong Kong Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 07.04.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc Djibutian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Hong Kong Dollar ose Hong Kong Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc Djibutian to Hong Kong Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 07.04.2020 20:40
1 DJF
=
0,04362 HKD (HK$)
1 DJF = 0,043616 HKD
22,927629 DJF = 1 HKD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc Djibutian në Hong Kong Dollar?

Franc Djibutian kurs në Hong Kong Dollar = 0,04

Konvertimi DJF në Hong Kong Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore DJF dhe monedhën e synuar Hong Kong Dollar me një shumë 1 DJF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYDJFHKD
USD11.090111.233020.716060.009180.005630.12899
EUR0.9173411.131090.656870.008420.005160.11832
GBP0.811020.8841010.580740.007450.004560.10461
CAD1.396531.522361.7219410.012830.007860.18013
JPY108.88502118.69647134.2568977.9685410.6126814.04470
DJF177.72032193.73441219.13186127.258961.63218122.92352
HKD7.752758.451349.559265.551460.071200.043621

Vendet që paguajnë me Franc Djibutian (DJF)

Vendet që paguajnë me Hong Kong Dollar (HKD)

nga DJF to HKD kalkulator i kursit të këmbimit

Franc Djibutian është monedha në Djibouti. Hong Kong Dollar është monedha në . Simbol për DJF është . Simbol për HKD është HK$. Kursit të këmbimit për Franc Djibutian u ndryshua së fundmi në April 08, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Hong Kong Dollar është përditësuar të fundit në April 08, 2020. DJF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. HKD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc Djibutian në Hong Kong Dollar = 0,04.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.