ERN në EUR - Nakfa Eritrean në euro konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nakfa Eritrean to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga euro. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.11.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nakfa Eritrean monedhën e parazgjedhur. Kliko në euro ose euro për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nakfa Eritrean to euro kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.11.2021 01:39
1 ERN
=
0,05890 EUR (€)
1 ERN = 0,058897 EUR
16,978926 ERN = 1 EUR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nakfa Eritrean në euro?

Nakfa Eritrean kurs në euro = 0,06

Konvertimi ERN në euro

Ju keni zgjedhur monedhën burimore ERN dhe monedhën e synuar euro me një shumë 1 ERN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYERN
USD11.123971.328790.784130.008770.06667
EUR0.8897011.182230.697640.007800.05931
GBP0.752570.8458610.590110.006600.05017
CAD1.275301.433391.6946010.011180.08502
JPY114.06150128.20163151.5636589.4391717.60394
ERN15.0003116.8598919.9322511.762210.131511

Vendet që paguajnë me Nakfa Eritrean (ERN)

Vendet që paguajnë me euro (EUR)

Convert Nakfa Eritrean to other Popular World Currencies


nga ERN to EUR kalkulator i kursit të këmbimit

Nakfa Eritrean është monedha në Eritrea. euro është monedha në Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Estoni, Finlandë, Francë, Gjermani, Greqi, Irlandë, Itali, Kosovë, Letoni, Lituani, Luksemburg, Maltë, Monaco, Mali i Zi, Holandë, Portugali, San Marino, Slovakia, Sllovenia, Spanjë, Qyteti i Vatikanit. Simbol për ERN është . Simbol për EUR është €. Kursit të këmbimit për Nakfa Eritrean u ndryshua së fundmi në November 27, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për euro është përditësuar të fundit në November 27, 2021. ERN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. EUR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nakfa Eritrean në euro = 0,06.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.