cURL-Fehler: Operation timed out after 19989 milliseconds with 0 bytes received
Convert Nakfa Eritrean (ERN) dhe Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

ERN në USD - Nakfa Eritrean në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nakfa Eritrean to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nakfa Eritrean monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nakfa Eritrean to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 13:43
1 ERN
=
0,00000 USD ($)
1 ERN = USD
inf ERN = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nakfa Eritrean në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Nakfa Eritrean kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar =

Konvertimi ERN në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore ERN dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 ERN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYERN
USD11.190081.370850.798060.009120.06667
EUR0.8402811.151900.670600.007660.05602
GBP0.729470.8681310.582170.006650.04863
CAD1.253041.491211.7177210.011430.08354
JPY109.66204130.50655150.3302987.5171417.31100
ERN14.9995917.8507020.5621911.970600.136781

Vendet që paguajnë me Nakfa Eritrean (ERN)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga ERN to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Nakfa Eritrean është monedha në Eritrea. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për ERN është . Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Nakfa Eritrean u ndryshua së fundmi në April 11, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në April 11, 2021. ERN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nakfa Eritrean në Shtetet e Bashkuara Dollar = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.