0.50 FJD në AUD - Dollar Fijian në Australian Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Fijian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Australian Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 22.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Fijian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Australian Dollar ose Australian Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Fijian to Australian Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 22.09.2020 23:20
0.50 FJD ($)
=
0,32739 AUD ($)
1 FJD = 0,654778 AUD
1,527235 FJD = 1 AUD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Fijian në Australian Dollar?

Dollar Fijian kurs në Australian Dollar = 0,65

Konvertimi FJD në Australian Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore FJD dhe monedhën e synuar Australian Dollar me një shumë 0.50 FJD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAUDFJD
USD11.170561.271860.750800.009520.716950.47495
EUR0.8543011.086540.641410.008130.612490.40574
GBP0.786250.9203510.590320.007490.563700.37343
CAD1.331911.559071.6940010.012680.954910.63258
JPY105.01695122.92820133.5668778.84718175.2923049.87739
AUD1.394791.632681.773981.047210.0132810.66245
FJD2.105502.464612.677901.580820.020051.509551

Vendet që paguajnë me Dollar Fijian (FJD)

Vendet që paguajnë me Australian Dollar (AUD)

nga FJD to AUD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Fijian është monedha në Fiji. Australian Dollar është monedha në Australi, Kiribati, Nauru, Tuvalu. Simbol për FJD është $. Simbol për AUD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Fijian u ndryshua së fundmi në September 23, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Australian Dollar është përditësuar të fundit në September 23, 2020. FJD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. AUD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Fijian në Australian Dollar = 0,65.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.