FJD në EUR - Dollar Fijian në euro konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Fijian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga euro. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.02.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Fijian monedhën e parazgjedhur. Kliko në euro ose euro për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Fijian to euro kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.02.2020 00:12
1 FJD ($)
=
0,41495 EUR (€)
1 FJD = 0,414949 EUR
2,409935 FJD = 1 EUR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Fijian në euro?

Dollar Fijian kurs në euro = 0,41

Konvertimi FJD në euro

Ju keni zgjedhur monedhën burimore FJD dhe monedhën e synuar euro me një shumë 1 FJD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYFJD
USD11.086731.301140.752620.009080.45610
EUR0.9202011.197310.692560.008360.41970
GBP0.768560.8352110.578430.006980.35054
CAD1.328691.443921.7288210.012070.60602
JPY110.11450119.66418143.2747182.87448150.22328
FJD2.192502.382642.852751.650120.019911

Vendet që paguajnë me Dollar Fijian (FJD)

Vendet që paguajnë me euro (EUR)

nga FJD to EUR kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Fijian është monedha në Fiji. euro është monedha në Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Estoni, Finlandë, Francë, Gjermani, Greqi, Irlandë, Itali, Kosovë, Letoni, Lituani, Luksemburg, Maltë, Monaco, Mali i Zi, Holandë, Portugali, San Marino, Slovakia, Sllovenia, Spanjë, Qyteti i Vatikanit. Simbol për FJD është $. Simbol për EUR është €. Kursit të këmbimit për Dollar Fijian u ndryshua së fundmi në Februar 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për euro është përditësuar të fundit në Februar 26, 2020. FJD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. EUR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Fijian në euro = 0,41.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.