0.50 FJD në GBP - Dollar Fijian në Sterling Pound Britanik konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Fijian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Sterling Pound Britanik. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 29.03.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Fijian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Sterling Pound Britanik ose Sterling Pound Britanik për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Fijian to Sterling Pound Britanik kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 29.03.2020 12:53
0.50 FJD ($)
=
0,17453 GBP (£)
1 FJD = 0,349054 GBP
2,864886 FJD = 1 GBP

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Fijian në Sterling Pound Britanik?

Dollar Fijian kurs në Sterling Pound Britanik = 0,35

Konvertimi FJD në Sterling Pound Britanik

Ju keni zgjedhur monedhën burimore FJD dhe monedhën e synuar Sterling Pound Britanik me një shumë 0.50 FJD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYFJD
USD11.116851.245500.713140.009270.43405
EUR0.8953811.115190.638530.008300.38864
GBP0.802890.8967110.572570.007440.34850
CAD1.402251.566101.7465010.012990.60865
JPY107.91504120.52496134.4082576.95849146.84075
FJD2.303872.573082.869471.642980.021351

Vendet që paguajnë me Dollar Fijian (FJD)

Vendet që paguajnë me Sterling Pound Britanik (GBP)

nga FJD to GBP kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Fijian është monedha në Fiji. Sterling Pound Britanik është monedha në Mbretëria e Bashkuar. Simbol për FJD është $. Simbol për GBP është £. Kursit të këmbimit për Dollar Fijian u ndryshua së fundmi në März 29, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Sterling Pound Britanik është përditësuar të fundit në März 29, 2020. FJD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. GBP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Fijian në Sterling Pound Britanik = 0,35.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.