0.50 FJD në JPY - Dollar Fijian në Jen japonez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Fijian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jen japonez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 16.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Fijian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jen japonez ose Jen japonez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Fijian to Jen japonez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 16.01.2021 02:43
0.50 FJD ($)
=
25,36880 JPY (¥)
1 FJD = 50,737600 JPY
0,019709 FJD = 1 JPY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Fijian në Jen japonez?

Dollar Fijian kurs në Jen japonez = 50,74

Konvertimi FJD në Jen japonez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore FJD dhe monedhën e synuar Jen japonez me një shumë 0.50 FJD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYFJD
USD11.209871.360080.789550.009630.48810
EUR0.8265411.124160.652590.007960.40343
GBP0.735250.8895610.580510.007080.35888
CAD1.266551.532361.7226110.012200.61821
JPY103.79650125.58029141.1717181.95215150.66333
FJD2.048752.478722.786471.617580.019741

Vendet që paguajnë me Dollar Fijian (FJD)

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

nga FJD to JPY kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Fijian është monedha në Fiji. Jen japonez është monedha në Japoni. Simbol për FJD është $. Simbol për JPY është ¥. Kursit të këmbimit për Dollar Fijian u ndryshua së fundmi në Januar 16, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Jen japonez është përditësuar të fundit në Januar 16, 2021. FJD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Fijian në Jen japonez = 50,74.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.