FJD në USD - Dollar Fijian në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Fijian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 21.11.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Fijian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Fijian to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 21.11.2019 05:33
1 FJD ($)
=
0,45807 USD ($)
1 FJD = 0,458072 USD
2,183063 FJD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Fijian në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dollar Fijian kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,46

Konvertimi FJD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore FJD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 FJD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYFJD
USD11.106561.291130.751700.009200.45672
EUR0.9037011.166790.679310.008320.41274
GBP0.774520.8570510.582200.007130.35374
CAD1.330331.472091.7176210.012240.60759
JPY108.67103120.25149140.3084981.68758149.63272
FJD2.189502.422832.826941.645840.020151

Vendet që paguajnë me Dollar Fijian (FJD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga FJD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Fijian është monedha në Fiji. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për FJD është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Fijian u ndryshua së fundmi në November 21, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në November 21, 2019. FJD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Fijian në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,46.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.