10 GBP në FJD - Sterling Pound Britanik në Dollar Fijian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Sterling Pound Britanik to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Fijian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 19.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Sterling Pound Britanik monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Fijian ose Dollar Fijian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Sterling Pound Britanik to Dollar Fijian kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 19.09.2020 21:24
10 GBP (£)
=
27,18050 FJD ($)
1 GBP = 2,718050 FJD
0,367911 GBP = 1 FJD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Sterling Pound Britanik në Dollar Fijian?

Sterling Pound Britanik kurs në Dollar Fijian = 2,72

Konvertimi GBP në Dollar Fijian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore GBP dhe monedhën e synuar Dollar Fijian me një shumë 10 GBP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYFJD
USD11.183971.291650.758990.009560.47280
EUR0.8446211.090950.641060.008080.39934
GBP0.774200.9166310.587620.007400.36605
CAD1.317541.559921.7017910.012600.62294
JPY104.55804123.79358135.0523179.35883149.43549
FJD2.115042.504142.731891.605300.020231

Vendet që paguajnë me Sterling Pound Britanik (GBP)

Vendet që paguajnë me Dollar Fijian (FJD)

nga GBP to FJD kalkulator i kursit të këmbimit

Sterling Pound Britanik është monedha në Mbretëria e Bashkuar. Dollar Fijian është monedha në Fiji. Simbol për GBP është £. Simbol për FJD është $. Kursit të këmbimit për Sterling Pound Britanik u ndryshua së fundmi në September 20, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Fijian është përditësuar të fundit në September 20, 2020. GBP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. FJD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Sterling Pound Britanik në Dollar Fijian = 2,72.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.