1000 GBP në OMR - Sterling Pound Britanik në Oman Rial konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Sterling Pound Britanik to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Oman Rial. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 06.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Sterling Pound Britanik monedhën e parazgjedhur. Kliko në Oman Rial ose Oman Rial për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Sterling Pound Britanik to Oman Rial kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 06.07.2020 18:17
1000 GBP (£)
=
479,80400 OMR (﷼)
1 GBP = 0,479804 OMR
2,084184 GBP = 1 OMR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Sterling Pound Britanik në Oman Rial?

Sterling Pound Britanik kurs në Oman Rial = 0,48

Konvertimi GBP në Oman Rial

Ju keni zgjedhur monedhën burimore GBP dhe monedhën e synuar Oman Rial me një shumë 1000 GBP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMR
USD11.124501.248390.736520.009302.59721
EUR0.8892811.110180.654970.008272.30965
GBP0.801030.9007610.589970.007452.08044
CAD1.357751.526781.6950010.012633.52634
JPY107.51850120.90457134.2254879.189031279.24781
OMR0.385030.432970.480670.283580.003581

Vendet që paguajnë me Sterling Pound Britanik (GBP)

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

nga GBP to OMR kalkulator i kursit të këmbimit

Sterling Pound Britanik është monedha në Mbretëria e Bashkuar. Oman Rial është monedha në Oman. Simbol për GBP është £. Simbol për OMR është ﷼. Kursit të këmbimit për Sterling Pound Britanik u ndryshua së fundmi në Juli 06, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Oman Rial është përditësuar të fundit në Juli 06, 2020. GBP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Sterling Pound Britanik në Oman Rial = 0,48.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.