GEL në USD - Run Gjeorgjisht në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Run Gjeorgjisht to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Run Gjeorgjisht monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Run Gjeorgjisht to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 02:48
1 GEL (₾)
=
0,30489 USD ($)
1 GEL = 0,304889 USD
3,279882 GEL = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Run Gjeorgjisht në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Run Gjeorgjisht kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,30

Konvertimi GEL në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore GEL dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 GEL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYGEL
USD11.161821.270180.747800.009470.30491
EUR0.8607211.093260.643650.008150.26244
GBP0.787290.9146910.588740.007450.24005
CAD1.337251.553651.6985510.012660.40773
JPY105.60597122.69564134.1385978.97250132.19982
GEL3.279713.810444.165822.452580.031061

Vendet që paguajnë me Run Gjeorgjisht (GEL)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga GEL to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Run Gjeorgjisht është monedha në Gjeorgji. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për GEL është ₾. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Run Gjeorgjisht u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. GEL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Run Gjeorgjisht në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,30.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.