GGP në USD - Pound Guernsey në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Pound Guernsey to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Pound Guernsey monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Pound Guernsey to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 03:48
1 GGP (£)
=
1,27451 USD ($)
1 GGP = 1,274510 USD
0,784615 GGP = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Pound Guernsey në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Pound Guernsey kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,27

Konvertimi GGP në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore GGP dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 GGP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYGGP
USD11.161821.270180.747800.009471.27028
EUR0.8607211.093260.643650.008151.09335
GBP0.787290.9146910.588740.007451.00008
CAD1.337251.553651.6985510.012661.69868
JPY105.60597122.69564134.1385978.972501134.14933
GGP0.787230.914620.999920.588690.007451

Vendet që paguajnë me Pound Guernsey (GGP)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga GGP to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Pound Guernsey është monedha në . Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për GGP është £. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Pound Guernsey u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. GGP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Pound Guernsey në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,27.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.