GHS në NOK - Ghanaian Cedi në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Ghanaian Cedi to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 01.06.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Ghanaian Cedi monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Ghanaian Cedi to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 01.06.2020 06:35
1 GHS (GH¢)
=
1,69165 NOK (kr)
1 GHS = 1,691650 NOK
0,591139 GHS = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Ghanaian Cedi në Krone norvegjeze?

Ghanaian Cedi kurs në Krone norvegjeze = 1,69

Konvertimi GHS në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore GHS dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 1 GHS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYGHSNOK
USD11.110501.234350.726130.009280.173300.10323
EUR0.9005011.111530.653880.008350.156050.09296
GBP0.810140.8996610.588270.007510.140400.08363
CAD1.377161.529331.6998910.012770.238660.14217
JPY107.80504119.71753133.0691578.28098118.6824511.12883
GHS5.770396.408027.122684.190080.0535310.59568
NOK9.6870110.7574311.957167.034070.089861.678741

Vendet që paguajnë me Ghanaian Cedi (GHS)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga GHS to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Ghanaian Cedi është monedha në Gana. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për GHS është GH¢. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Ghanaian Cedi u ndryshua së fundmi në Juni 01, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në Juni 01, 2020. GHS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Ghanaian Cedi në Krone norvegjeze = 1,69.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.