1 GHS në NOK - Ghanaian Cedi në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Ghanaian Cedi to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 19.10.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Ghanaian Cedi monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Ghanaian Cedi to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 19.10.2021 07:35
1 GHS (GH¢)
=
1,38692 NOK (kr)
1 GHS = 1,386921 NOK
0,721022 GHS = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Ghanaian Cedi në Krone norvegjeze?

Ghanaian Cedi kurs në Krone norvegjeze = 1,39

Konvertimi GHS në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore GHS dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 1 GHS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYGHSNOK
USD11.159451.374690.807520.008750.164510.11840
EUR0.8624811.185640.696470.007550.141890.10212
GBP0.727440.8434310.587420.006370.119670.08613
CAD1.238361.435821.7023610.010840.203720.14663
JPY114.24997132.46757157.0586792.25947118.7952813.52756
GHS6.078657.047928.356284.908650.0532010.71973
NOK8.445729.7924211.610276.820110.073921.389411

Vendet që paguajnë me Ghanaian Cedi (GHS)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga GHS to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Ghanaian Cedi është monedha në Gana. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për GHS është GH¢. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Ghanaian Cedi u ndryshua së fundmi në Oktober 19, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në Oktober 19, 2021. GHS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Ghanaian Cedi në Krone norvegjeze = 1,39.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.