1000 GHS në NOK - Ghanaian Cedi në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Ghanaian Cedi to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 25.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Ghanaian Cedi monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Ghanaian Cedi to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 25.09.2020 19:21
1000 GHS (GH¢)
=
1.657,50000 NOK (kr)
1 GHS = 1,657500 NOK
0,603318 GHS = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Ghanaian Cedi në Krone norvegjeze?

Ghanaian Cedi kurs në Krone norvegjeze = 1,66

Konvertimi GHS në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore GHS dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 1000 GHS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYGHSNOK
USD11.166111.273520.747800.009480.172020.10481
EUR0.8575611.092110.641280.008130.147520.08988
GBP0.785230.9156610.587200.007450.135080.08230
CAD1.337251.559381.7030110.012680.230040.14016
JPY105.44601122.96122134.2871378.85288118.1390811.05175
GHS5.813196.778807.403194.347130.0551310.60928
NOK9.5411211.1259512.150767.134880.090481.641291

Vendet që paguajnë me Ghanaian Cedi (GHS)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga GHS to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Ghanaian Cedi është monedha në Gana. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për GHS është GH¢. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Ghanaian Cedi u ndryshua së fundmi në September 25, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në September 25, 2020. GHS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Ghanaian Cedi në Krone norvegjeze = 1,66.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.