GMD në USD - Gambian Dalasi në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Gambian Dalasi to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Gambian Dalasi monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Gambian Dalasi to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 11:32
1 GMD (D)
=
0,01931 USD ($)
1 GMD = 0,019307 USD
51,793881 GMD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Gambian Dalasi në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Gambian Dalasi kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,02

Konvertimi GMD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore GMD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 GMD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYGMD
USD11.161821.270180.747800.009470.01931
EUR0.8607211.093260.643650.008150.01662
GBP0.787290.9146910.588740.007450.01520
CAD1.337251.553651.6985510.012660.02582
JPY105.60597122.69564134.1385978.9725012.03885
GMD51.7969460.1789765.7914438.733920.490471

Vendet që paguajnë me Gambian Dalasi (GMD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga GMD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Gambian Dalasi është monedha në Gambia. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për GMD është D. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Gambian Dalasi u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. GMD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Gambian Dalasi në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,02.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.