GNF në USD - Franc Guinean në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc Guinean to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc Guinean monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc Guinean to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 14:11
1 GNF
=
0,00010 USD ($)
1 GNF = 0,000103 USD
9.732,833715 GNF = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc Guinean në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Franc Guinean kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00

Konvertimi GNF në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore GNF dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 GNF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYGNF
USD11.161821.270180.747800.009470.00010
EUR0.8607211.093260.643650.008150.00009
GBP0.787290.9146910.588740.007450.00008
CAD1.337251.553651.6985510.012660.00014
JPY105.60597122.69564134.1385978.9725010.01085
GNF9,735.0005511,310.3647012,365.202857,279.8658192.182291

Vendet që paguajnë me Franc Guinean (GNF)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga GNF to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Franc Guinean është monedha në gini. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për GNF është . Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Franc Guinean u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. GNF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc Guinean në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.