ILS në USD - Izraeli i ri Sheqel në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Izraeli i ri Sheqel to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Izraeli i ri Sheqel monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Izraeli i ri Sheqel to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 13:28
1 ILS (₪)
=
0,28731 USD ($)
1 ILS = 0,287312 USD
3,480537 ILS = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Izraeli i ri Sheqel në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Izraeli i ri Sheqel kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,29

Konvertimi ILS në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore ILS dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 ILS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYILS
USD11.161821.270180.747800.009470.28731
EUR0.8607211.093260.643650.008150.24729
GBP0.787290.9146910.588740.007450.22619
CAD1.337251.553651.6985510.012660.38420
JPY105.60597122.69564134.1385978.97250130.34123
ILS3.480614.043864.421002.602810.032961

Vendet që paguajnë me Izraeli i ri Sheqel (ILS)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga ILS to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Izraeli i ri Sheqel është monedha në Izrael, Palestinë. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për ILS është ₪. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Izraeli i ri Sheqel u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. ILS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Izraeli i ri Sheqel në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,29.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.