IMP në USD - Manx paund në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Manx paund to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 21.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Manx paund monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Manx paund to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 21.09.2020 21:48
1 IMP (£)
=
1,27252 USD ($)
1 IMP = 1,272520 USD
0,785842 IMP = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Manx paund në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Manx paund kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,27

Konvertimi IMP në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore IMP dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 IMP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYIMP
USD11.173441.279390.757370.009551.27951
EUR0.8522011.090290.645430.008141.09039
GBP0.781630.9171910.591980.007471.00010
CAD1.320361.549361.6892510.012611.68942
JPY104.70203122.86159133.9543179.298101133.96750
IMP0.781550.917100.999900.591920.007461

Vendet që paguajnë me Manx paund (IMP)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga IMP to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Manx paund është monedha në . Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për IMP është £. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Manx paund u ndryshua së fundmi në September 22, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 22, 2020. IMP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Manx paund në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,27.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.