500 JPY në EUR - Jen japonez në euro konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Jen japonez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga euro. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 04.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Jen japonez monedhën e parazgjedhur. Kliko në euro ose euro për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Jen japonez to euro kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 04.07.2020 09:06
500 JPY (¥)
=
4,13362 EUR (€)
1 JPY = 0,008267 EUR
120,959353 JPY = 1 EUR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Jen japonez në euro?

Jen japonez kurs në euro = 0,01

Konvertimi JPY në euro

Ju keni zgjedhur monedhën burimore JPY dhe monedhën e synuar euro me një shumë 500 JPY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPY
USD11.123031.246800.736170.00930
EUR0.8904511.110220.655530.00828
GBP0.802050.9007310.590450.00746
CAD1.358381.525491.6936310.01263
JPY107.51993120.74786134.0562379.153351

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

Vendet që paguajnë me euro (EUR)

nga JPY to EUR kalkulator i kursit të këmbimit

Jen japonez është monedha në Japoni. euro është monedha në Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Estoni, Finlandë, Francë, Gjermani, Greqi, Irlandë, Itali, Kosovë, Letoni, Lituani, Luksemburg, Maltë, Monaco, Mali i Zi, Holandë, Portugali, San Marino, Slovakia, Sllovenia, Spanjë, Qyteti i Vatikanit. Simbol për JPY është ¥. Simbol për EUR është €. Kursit të këmbimit për Jen japonez u ndryshua së fundmi në Juli 04, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për euro është përditësuar të fundit në Juli 04, 2020. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. EUR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Jen japonez në euro = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.