50 JPY në HKD - Jen japonez në Hong Kong Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Jen japonez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Hong Kong Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 05.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Jen japonez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Hong Kong Dollar ose Hong Kong Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Jen japonez to Hong Kong Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 05.07.2020 07:18
50 JPY (¥)
=
3,60464 HKD (HK$)
1 JPY = 0,072093 HKD
13,871030 JPY = 1 HKD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Jen japonez në Hong Kong Dollar?

Jen japonez kurs në Hong Kong Dollar = 0,07

Konvertimi JPY në Hong Kong Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore JPY dhe monedhën e synuar Hong Kong Dollar me një shumë 50 JPY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYHKD
USD11.124501.248390.737220.009300.12904
EUR0.8892811.110180.655600.008270.11475
GBP0.801030.9007610.590530.007450.10336
CAD1.356451.525331.6933810.012620.17503
JPY107.51850120.90457134.2254879.26463113.87404
HKD7.749628.714459.674585.713160.072081

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

Vendet që paguajnë me Hong Kong Dollar (HKD)

nga JPY to HKD kalkulator i kursit të këmbimit

Jen japonez është monedha në Japoni. Hong Kong Dollar është monedha në . Simbol për JPY është ¥. Simbol për HKD është HK$. Kursit të këmbimit për Jen japonez u ndryshua së fundmi në Juli 05, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Hong Kong Dollar është përditësuar të fundit në Juli 05, 2020. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. HKD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Jen japonez në Hong Kong Dollar = 0,07.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.