50 JPY në NZD - Jen japonez në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Jen japonez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 06.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Jen japonez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Jen japonez to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 06.07.2020 20:36
50 JPY (¥)
=
0,70994 NZD ($)
1 JPY = 0,014199 NZD
70,428983 JPY = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Jen japonez në Dollar Zelanda e Re?

Jen japonez kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,01

Konvertimi JPY në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore JPY dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 50 JPY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZD
USD11.131061.248660.736520.009310.65498
EUR0.8841311.103970.651170.008230.57909
GBP0.800860.9058210.589850.007450.52455
CAD1.357751.535691.6953610.012630.88930
JPY107.46498121.54953134.1869779.14960170.38760
NZD1.526761.726861.906401.124480.014211

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga JPY to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Jen japonez është monedha në Japoni. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për JPY është ¥. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Jen japonez u ndryshua së fundmi në Juli 07, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në Juli 07, 2020. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Jen japonez në Dollar Zelanda e Re = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.