KHR në USD - Riel kamboxhiane në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Riel kamboxhiane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Riel kamboxhiane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Riel kamboxhiane to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.09.2020 23:45
1 KHR (៛)
=
0,00024 USD ($)
1 KHR = 0,000245 USD
4.086,503098 KHR = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Riel kamboxhiane në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Riel kamboxhiane kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00

Konvertimi KHR në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore KHR dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 KHR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYKHR
USD11.165451.284360.746960.009470.00024
EUR0.8580411.102030.640920.008130.00021
GBP0.778600.9074210.581580.007380.00019
CAD1.338771.560271.7194610.012680.00033
JPY105.56397123.02991135.5826478.8517510.02582
KHR4,088.000124,764.374555,250.483393,053.5606538.725341

Vendet që paguajnë me Riel kamboxhiane (KHR)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga KHR to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Riel kamboxhiane është monedha në Kamboxhi. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për KHR është ៛. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Riel kamboxhiane u ndryshua së fundmi në September 29, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 29, 2020. KHR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Riel kamboxhiane në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.