KPW në CHF - Koreja e Veriut Won në Franc zviceran konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Koreja e Veriut Won to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc zviceran. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.04.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Koreja e Veriut Won monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc zviceran ose Franc zviceran për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Koreja e Veriut Won to Franc zviceran kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.04.2020 03:42
1 KPW (₩)
=
0,00107 CHF (CHF)
1 KPW = 0,001075 CHF
930,457599 KPW = 1 CHF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Koreja e Veriut Won në Franc zviceran?

Koreja e Veriut Won kurs në Franc zviceran = 0,00

Konvertimi KPW në Franc zviceran

Ju keni zgjedhur monedhën burimore KPW dhe monedhën e synuar Franc zviceran me një shumë 1 KPW. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFKPW
USD11.092811.240840.702830.009331.033920.00111
EUR0.9150711.135460.643140.008540.946110.00102
GBP0.805900.8807010.566410.007520.833240.00090
CAD1.422831.554881.7655010.013281.471080.00158
JPY107.13898117.08283132.9427875.300181110.772770.11903
CHF0.967201.056961.200140.679770.0090310.00107
KPW900.06564983.603041,116.84115632.590548.40092930.592801

Vendet që paguajnë me Koreja e Veriut Won (KPW)

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

nga KPW to CHF kalkulator i kursit të këmbimit

Koreja e Veriut Won është monedha në Kore, Veri. Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Simbol për KPW është ₩. Simbol për CHF është CHF. Kursit të këmbimit për Koreja e Veriut Won u ndryshua së fundmi në April 02, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc zviceran është përditësuar të fundit në April 02, 2020. KPW faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Koreja e Veriut Won në Franc zviceran = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.