LBP në USD - Pound libanez në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Pound libanez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Pound libanez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Pound libanez to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 11:02
1 LBP (ل.ل)
=
0,00066 USD ($)
1 LBP = 0,000663 USD
1.507,499812 LBP = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Pound libanez në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Pound libanez kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00

Konvertimi LBP në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore LBP dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 LBP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYLBP
USD11.161821.270180.747800.009470.00066
EUR0.8607211.093260.643650.008150.00057
GBP0.787290.9146910.588740.007450.00052
CAD1.337251.553651.6985510.012660.00088
JPY105.60597122.69564134.1385978.9725010.06971
LBP1,514.999931,760.164441,924.322591,132.9219914.345781

Vendet që paguajnë me Pound libanez (LBP)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga LBP to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Pound libanez është monedha në Liban. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për LBP është ل.ل. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Pound libanez u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. LBP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Pound libanez në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.