LYD në USD - Dinar libian në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dinar libian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dinar libian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dinar libian to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 13:30
1 LYD (LD)
=
0,72952 USD ($)
1 LYD = 0,729515 USD
1,370774 LYD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dinar libian në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dinar libian kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,73

Konvertimi LYD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore LYD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 LYD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYLYD
USD11.161821.270180.747800.009470.72999
EUR0.8607211.093260.643650.008150.62832
GBP0.787290.9146910.588740.007450.57472
CAD1.337251.553651.6985510.012660.97618
JPY105.60597122.69564134.1385978.97250177.09169
LYD1.369881.591551.739991.024400.012971

Vendet që paguajnë me Dinar libian (LYD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga LYD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dinar libian është monedha në Libi. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për LYD është LD. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dinar libian u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. LYD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dinar libian në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,73.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.