MUR në USD - Rupee Mauritian në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rupee Mauritian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rupee Mauritian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rupee Mauritian to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 05:01
1 MUR (₨)
=
0,02507 USD ($)
1 MUR = 0,025069 USD
39,890222 MUR = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rupee Mauritian në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Rupee Mauritian kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,03

Konvertimi MUR në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MUR dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 MUR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYMUR
USD11.161821.270180.747800.009470.02507
EUR0.8607211.093260.643650.008150.02158
GBP0.787290.9146910.588740.007450.01974
CAD1.337251.553651.6985510.012660.03353
JPY105.60597122.69564134.1385978.9725012.64804
MUR39.8808346.3345450.6558329.823020.377641

Vendet që paguajnë me Rupee Mauritian (MUR)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga MUR to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Rupee Mauritian është monedha në Mauritius. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për MUR është ₨. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Rupee Mauritian u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. MUR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rupee Mauritian në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,03.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.