NAD në SGD - Dollar Namibian në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Namibian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 30.03.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Namibian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Namibian to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 30.03.2020 14:08
1 NAD ($)
=
0,07979 SGD ($)
1 NAD = 0,079787 SGD
12,533433 NAD = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Namibian në Dollar Singapori?

Dollar Namibian kurs në Dollar Singapori = 0,08

Konvertimi NAD në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NAD dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 1 NAD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNADSGD
USD11.116851.245500.713090.009270.056690.70038
EUR0.8953811.115190.638480.008300.050760.62710
GBP0.802890.8967110.572530.007440.045510.56233
CAD1.402351.566221.7466310.012990.079500.98217
JPY107.91504120.52496134.4082576.9530016.1175075.58113
NAD17.6403819.7016621.9711012.579150.16347112.35490
SGD1.427801.594641.778331.018150.013230.080941

Vendet që paguajnë me Dollar Namibian (NAD)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga NAD to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Namibian është monedha në Namibia. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për NAD është $. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Namibian u ndryshua së fundmi në März 30, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në März 30, 2020. NAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Namibian në Dollar Singapori = 0,08.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.