NGN në AUD - Nigerian Naira në Australian Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Australian Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Australian Dollar ose Australian Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Australian Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 20.01.2021 21:26
1 NGN (₦)
=
0,00341 AUD ($)
1 NGN = 0,003409 AUD
293,337714 NGN = 1 AUD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Australian Dollar?

Nigerian Naira kurs në Australian Dollar = 0,00

Konvertimi NGN në Australian Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Australian Dollar me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAUDNGN
USD11.212861.363080.785200.009630.769580.00263
EUR0.8245011.123860.647400.007940.634520.00217
GBP0.733640.8897910.576050.007060.564590.00193
CAD1.273571.544651.7359710.012260.980120.00335
JPY103.88903126.00246141.6086181.57340179.951420.27339
AUD1.299401.575991.771181.020290.0125110.00342
NGN379.99992460.88528517.96863298.374973.65775292.442151

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Australian Dollar (AUD)

nga NGN to AUD kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Australian Dollar është monedha në Australi, Kiribati, Nauru, Tuvalu. Simbol për NGN është ₦. Simbol për AUD është $. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Januar 20, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Australian Dollar është përditësuar të fundit në Januar 20, 2021. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. AUD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Australian Dollar = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.