NGN në BRL - Nigerian Naira në Real Brazilian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Real Brazilian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 29.05.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Real Brazilian ose Real Brazilian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Real Brazilian kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 29.05.2020 10:21
1 NGN (₦)
=
0,01393 BRL (R$)
1 NGN = 0,013931 BRL
71,783386 NGN = 1 BRL

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Real Brazilian?

Nigerian Naira kurs në Real Brazilian = 0,01

Konvertimi NGN në Real Brazilian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Real Brazilian me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBRLNGN
USD11.108171.233900.727130.009290.187660.00258
EUR0.9023911.113460.656150.008380.169340.00233
GBP0.810440.8981010.589300.007530.152080.00209
CAD1.375271.524031.6969410.012780.258080.00355
JPY107.62450119.26606132.7976178.25700120.196390.27810
BRL5.328905.905326.575323.874800.0495110.01377
NGN387.00041428.86159477.51889281.399593.5958472.622961

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Real Brazilian (BRL)

nga NGN to BRL kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Real Brazilian është monedha në Brazil. Simbol për NGN është ₦. Simbol për BRL është R$. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Mai 29, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Real Brazilian është përditësuar të fundit në Mai 29, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BRL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Real Brazilian = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.