NGN në CNY - Nigerian Naira në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 21.06.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 21.06.2021 10:50
1 NGN (₦)
=
0,01574 CNY (¥)
1 NGN = 0,015742 CNY
63,524350 NGN = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Kineze juan?

Nigerian Naira kurs në Kineze juan = 0,02

Konvertimi NGN në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYNGN
USD11.187211.382010.803510.009090.154970.00244
EUR0.8423111.164080.676800.007660.130530.00205
GBP0.723590.8590510.581410.006580.112130.00176
CAD1.244551.477541.7199710.011320.192860.00303
JPY109.96051130.54636151.9662688.35398117.040200.26786
CNY6.453017.661088.918105.185030.0586810.01572
NGN410.50992487.36204567.32785329.847393.7332563.615301

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga NGN to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për NGN është ₦. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Juni 21, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në Juni 21, 2021. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Kineze juan = 0,02.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.