NGN në IDR - Nigerian Naira në Indonesian Rupiah konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Indonesian Rupiah. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 30.03.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Indonesian Rupiah ose Indonesian Rupiah për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Indonesian Rupiah kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 30.03.2020 04:42
1 NGN (₦)
=
42,78700 IDR (Rp)
1 NGN = 42,787000 IDR
0,023372 NGN = 1 IDR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Indonesian Rupiah?

Nigerian Naira kurs në Indonesian Rupiah = 42,79

Konvertimi NGN në Indonesian Rupiah

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Indonesian Rupiah me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYIDRNGN
USD11.116851.245500.713090.009270.000060.00272
EUR0.8953811.115190.638480.008300.000060.00244
GBP0.802890.8967110.572530.007440.000050.00219
CAD1.402351.566221.7466310.012990.000090.00382
JPY107.91504120.52496134.4082576.9530010.006690.29405
IDR16,140.0000018,025.9667720,102.3801511,509.25233149.56210143.97816
NGN367.00034409.88451457.09916261.703813.400830.022741

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Indonesian Rupiah (IDR)

nga NGN to IDR kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Indonesian Rupiah është monedha në Indonezi. Simbol për NGN është ₦. Simbol për IDR është Rp. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në März 30, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Indonesian Rupiah është përditësuar të fundit në März 30, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. IDR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Indonesian Rupiah = 42,79.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.