NGN në INR - Nigerian Naira në Rupia indiane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rupia indiane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rupia indiane ose Rupia indiane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Rupia indiane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 20.09.2020 13:22
1 NGN (₦)
=
0,19157 INR (₹)
1 NGN = 0,191570 INR
5,220024 NGN = 1 INR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Rupia indiane?

Nigerian Naira kurs në Rupia indiane = 0,19

Konvertimi NGN në Rupia indiane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Rupia indiane me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYINRNGN
USD11.183971.291650.757370.009560.013590.00261
EUR0.8446211.090950.639690.008080.011470.00221
GBP0.774200.9166310.586360.007400.010520.00202
CAD1.320361.563271.7054410.012630.017940.00345
JPY104.55804123.79358135.0523179.1890411.420430.27300
INR73.6101587.1522195.0784955.750060.7040110.19219
NGN383.00034453.46091494.70210290.072673.663045.203091

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

nga NGN to INR kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Rupia indiane është monedha në Indi. Simbol për NGN është ₦. Simbol për INR është ₹. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në September 20, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Rupia indiane është përditësuar të fundit në September 20, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Rupia indiane = 0,19.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.