5 NGN në JPY - Nigerian Naira në Jen japonez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jen japonez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jen japonez ose Jen japonez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Jen japonez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2021 08:30
5 NGN (₦)
=
1,34477 JPY (¥)
1 NGN = 0,268953 JPY
3,718121 NGN = 1 JPY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Jen japonez?

Nigerian Naira kurs në Jen japonez = 0,27

Konvertimi NGN në Jen japonez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Jen japonez me një shumë 5 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNGN
USD11.172011.368500.789850.009030.00243
EUR0.8532411.167650.673920.007700.00207
GBP0.730730.8564210.577160.006600.00178
CAD1.266071.483851.7326210.011430.00308
JPY110.74550129.79484151.5552487.4718610.26912
NGN411.50373482.28651563.14291325.024473.715761

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

nga NGN to JPY kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Jen japonez është monedha në Japoni. Simbol për NGN është ₦. Simbol për JPY është ¥. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në September 26, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Jen japonez është përditësuar të fundit në September 26, 2021. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Jen japonez = 0,27.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.