NGN në MXN - Nigerian Naira në Peso meksikane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Peso meksikane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 30.10.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Peso meksikane ose Peso meksikane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Peso meksikane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 30.10.2020 23:37
1 NGN (₦)
=
0,05470 MXN ($)
1 NGN = 0,054704 MXN
18,280099 NGN = 1 MXN

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Peso meksikane?

Nigerian Naira kurs në Peso meksikane = 0,05

Konvertimi NGN në Peso meksikane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Peso meksikane me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYMXNNGN
USD11.164911.295250.750880.009560.047090.00262
EUR0.8584411.111890.644580.008210.040420.00225
GBP0.772050.8993710.579720.007380.036360.00203
CAD1.331781.551401.7249910.012740.062710.00350
JPY104.56301121.80655135.4355478.5140214.923890.27444
MXN21.2358624.7378827.5058115.945530.2030910.05574
NGN381.00044443.83144493.49193286.084693.6437417.941371

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Peso meksikane (MXN)

nga NGN to MXN kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Peso meksikane është monedha në Meksikë. Simbol për NGN është ₦. Simbol për MXN është $. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Oktober 31, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Peso meksikane është përditësuar të fundit në Oktober 31, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. MXN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Peso meksikane = 0,05.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.