5 NGN në MXN - Nigerian Naira në Peso meksikane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Peso meksikane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 16.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Peso meksikane ose Peso meksikane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Peso meksikane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 16.07.2020 10:31
5 NGN (₦)
=
0,28915 MXN ($)
1 NGN = 0,057830 MXN
17,291943 NGN = 1 MXN

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Peso meksikane?

Nigerian Naira kurs në Peso meksikane = 0,06

Konvertimi NGN në Peso meksikane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Peso meksikane me një shumë 5 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYMXNNGN
USD11.140551.258020.740120.009350.044660.00258
EUR0.8767711.103000.648920.008200.039160.00226
GBP0.794900.9066210.588320.007430.035500.00205
CAD1.351131.541031.6997510.012630.060340.00349
JPY106.94750121.97897134.5424279.1544114.776210.27600
MXN22.3917025.5388628.1692816.572640.2093710.05779
NGN387.49710441.95980487.48027286.795893.6232517.305391

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Peso meksikane (MXN)

nga NGN to MXN kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Peso meksikane është monedha në Meksikë. Simbol për NGN është ₦. Simbol për MXN është $. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Juli 16, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Peso meksikane është përditësuar të fundit në Juli 16, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. MXN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Peso meksikane = 0,06.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.